fb
dom zielony nocleg wolne pokoje gosciniec

Pol'and'Rock Festival w 2021- brak miejsc noclegowych

Informujemy, że w trakcie Pol'and'Rock Festival w 2021 nie mam już wolnych pokoi. Wszsytkim uczestnkikom Festwialu życzymy miłej zabawy :)

 

 

 

Blisko do morza!

Odwiedzających Dom Zielony zachęcamy do skorzystania z wypoczynku nad morzem. Dom Zielony połozony jest około 35 km od nalbliższej, nadmorskiej plaży. Polecamy odwiedzić takie miejscowości w powiecie gryfickim jak Rewal i Pobierowo. Blisko węzła "Płoty Północ" drogi S6

Informujemy, że Dom Zielony jest położony zaledwie 500 metrów od węzła "Płoty Północ" drogi S6. Zapraszamy do skorzytania z noclegu! Zapewniamy ciszę i spokój dla osób zmęczonych podróżą. 

Siódme urodziny Domu Zielonego - 18.03.2021r.

Miło nam poinformować, że Dom Zielony w Płotach obchodzi już swoje siódmeurodziny. Dziękujemy za wsparcie w budowaniu i prowadzeniu naszego Gościńca. Sto lat - tylu sobie życzymy! – Gospodarze Domu Zielonego. 

Wystawa Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej - zapraszamy do zwiedzania!

Dom Zielony zaprasza swoich Gości do odwiedzenia Wystawy Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej w Gryficach (ok. 13 km od Płot). W dwóch salach wystawowych prezentowana jest historia kolei wąskotorowych na Pomorzu Zachodnim. Na torach i placu wystawowym eksponowany jest tabor (parowozy, wagony osobowe i towarowe), urządzenia, maszyny i inne. Odwiedziny w Muzeum Kolejnictwa, to wspaniała rozrywka zarówno dla dzieci, jaki i dorosłych.